شرکت گل نوش دربند تهران به شماره ثبت 46804 در اداره ثبت شرکتهای خراسان رضوی –مشهد مقدس- در تاریخ 91/9/18 به ثبت رسیده است.
شروع فعالیت در عرصه گیاهان داروئی نه صرفاً به خاطر حضور در یک عرصه کار تجاری و فعالیت اقتصادی که علاقه مندی به عرضه کالاهائی با کیفیت ارگانیک و طبیعی به بازار مصرف نوشیدنیهای گرم می باشد. شرکت ما با سابقه فعالیت اندک دراین رشته ولی با بهره گیری از تمامی اطلاعات موجود مخصوصاً اثر ارزشمند ابوعلی سینا قصد دارد استفاده از دم کردنی ها و تجویزهای مادربزرگان را مجدداً رایج نموده و نسل جدید را علاقه مند به مصرف آن بنماید. مصرف گیاهان دارویی از سالیان بسیار دور در بین خانواده های ایرانی مورد استفاده بوده است.
اگر چه در سالهای اخیر ، استفاده از داروهای شیمیایی به شدت رواج یافته اما تأثیر بعضی از عوارض زیان بار این داروها بر زندگی مردم ، سبب گرایش مجدد به گیاهان سنتی گردیده است. شرکت گل نوش دربند تهران با استفاده از دانش متخصصان گیاهان دارویی و در جهت ترویج فرهنگ صحیح استفاده از گیاهان سنتی ، اقدام به تولید دمنوش های گیاهی به صورت تی بگ (کیسه ای) نموده است تا استفاده از این گیاهان مفید با سهولت و راحتی بیشتری همراه باشد.


خطی مشی شرکت گلنوش دربند تهران

1-ایران سرزمین آبایی و اجدادی ماست. ما به دوستداری مام میهن پیمان بسته ایم. تمامی تلاش ما آبادانی این بوم و بر است و و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمیکنیم.
2- این شرکت یک مجموعه قانون مدار است و در تمامی امور، پایبند به نص صریح قانون اساسی کشور ، قوانین مدنی، قانون تجارت وتمامی قوانین مصوب کشوری است . 
3-طبیعت دایه ی انسان است. حفظ حریم و حرمت آن بر هر که در آغوش او زندگی میکند واجب و لازم است. شرکت گلنوش دربند تهران به الطاف لایزال این دایه ی مهربان ارج مینهد و در پاک نگاه داشتن و حفظ حریم آن به جان میکوشد.
4- ما بر این باوریم که هر انسان سایه ی انسانی دیگر است. ما همه فارغ از رنگ پوست و نژاد و باورهایمان اعضای یک پیکریم پس بر ماست که یکدیگر را دوست بداریم و در حفظ حریم یکدیگر  و اعتلای گوهر انسانیت بکوشیم.
5-اخلاق مداری و انسانیت را سرلوحه کار خویش قرار داده ایم. هر آنچه بر این آینه صافی غبار افکند را می زداییم و رعایت شئونات انسانی  را بر خود واجب میدانیم.
6-آنچه را که چون کیمیایی از دل طبیعت یافته ایم صادقانه و به صورتی شکیل چنانکه درخور مردمان این سرزمین است بدانها عرضه میکنیم. 
7- هدف غایی ما این است که آنچه تولید می کنیم دارای همهی معیارهای لازم برای جلب توجه مصرف کنندگان در سراسر جهان باشد و هر کس در هرکجا هرکدام از محصولات ما را آزمود لب به تحسین ما و سرزمینمان بگشاید.
8- ما این گفته از گاندی بزرگ را سرلوحه ی خویش قرار داده ایم که: " مشتری بهترین کسی است که از ما دیدن میکند و ما متکی به وی هستیم" پس آنچه موجب رضایت ماست عنایت مشتری است. 
  سخنی با بازدیدکنندگان سایت دربند

بادرود

به عنوان مدیر عامل و عضوی از خانواده شرکت گل نوش دربند تهران، معتقدم با توجه به رشد فزاینده استفاده از افزودنیهای شیمیایی،رنگ و اسانس بایدخیلی جدی احساس خطر نمود.، لذاما طی یک پروسه مدرن برگرفته از آموزه های سنتی ودانش جدید آنچه که در طبیعت یافته ایم را در بسته بندی کیسه ای آماده مصرف علاقه مندان به نوشیدنیهای سالم و طبیعی قرار میدهیم.توجه به کیفیت محصولات و بهبود مستمر آنها از طریق ایجاد و استمرار سیستم کنترل کیفیت و ارتقاء سطح استانداردهای کارخانه ای از اهداف اصلی ماست.

بر این باوریم که در برابر تمامی مشتریانی که از محصولات ما استفاده میکنند، کاملا مسئولیم

"دربند" حاصلی است از مخالفت با رنگهای مصنوعی و اسانس و هر آنچه که غیر طبیعی است

پس بیایید:

                                                            "سلامتی را هدیه دهیم"

                         

                                                                                                                        امیدوارم به مذاقتان خوش بیاید.

                                                                                                                                  منصور شرارهسالهاست مطالبی خلاف واقع منتشر میشود وناشر درانتهای آن قید میکند(ایرانی نیستی اگرمنتشر نکنی)و با این ترفند ذهنیت غیرواقع ومتزلزل را درمردم بوجود می آورد که با تلنگری فرو میپاشد.این موضوع در رابطه با مجسمه میدان سربند نیز اتفاق افتاده که چون مجسمه فوق طرح شرکت ما میباشد ،مطالب پای مجسمه را درمقابله با مطالب غیر واقع نشر میدهیم.

خانم فرخ روز-قزوین-خیابان خیام جنوبی-کوچه 6خرسند-بالای داروخانه دکتر رضوی  تلفن:09126817483